Results
Peter McFadden Breenagh
U12 Go Games Section One
Termon 5.05 5.06 LK Gaels
Section Two
Red Hughs 1.06 0.16 McCumhaills
N Padraig 1.03 2.08 St Eunans B
Crawford Trophies Lifford
Under 14 Division One
Burt 3.05 3.13 Glenfin
Fanad Gaels 2.04 0.08 Ghaoth Dobhair
St Eunans 6.18 1.03 Cloughaneely
McCumhaills 5.03 4.13 Convoy
Division Two Section One
Urris 12.14 0.04 Robert Emmets
Malin 9.15 3.05 Naomh Colmcille
Carndonagh 6.09 2.08 Urris
Red Hughs 1.08 2.03 Buncrana
N Padraig 0.00 1.05 Carndonagh
Division Two Section Two
L/Kenny Gaels 5.10 3.03 Gaoth Dobhair
St Eunans B 5.09 4.10 Milford
Downings 1.02 6.06 Glenswilly
Termon 1.02 6.19 St Michaels
Fixtures
Wednesday15th June 7.30 pm
Crawford Trophies Lifford
Under 14 Division One
Convoy v Fanad Gaels Paul Crampsie
Cloughaneely v Burt Conal O Baoill
Ghaoth Dobhair v McCumhaills Hughie McGarvey
Glenfin v St Eunans Cathal Doherty
Division Two Section One
Carndonagh v Urris Paul McLaughlin
Buncrana v Malin Alan Friel
R Emmets v N Padraig Gareth Devenney
N Colmcille v Red Hughs Joe O Donnell
Division Two Section Two
St Michaels v St Eunans B Seamus Bradley
Glenswilly v Letterkenny Gaels Conal McGrenera
Milford v Termon Mark Dorrian
Ghaoth Dobhair v Downings Joe Casey
Saturday 18th June 12.00
Peter McFadden Breenagh
U10 Go Games Section One
Cloughaneely v Letterkenny Gaels
Ghaoth Dobhair v St Eunans
Fanad Gaels v Milford
Downings v Termon
Glenswilly v St Michaels
Peter McFadden Breenagh
U10 Go Games Section Two
Naomh Colmcille v Buncrana
Red Hughs v N Padraig Lifford
Robert Emmets v McCumhaills
Glenfin v Convoy
Wednesday 22nd June 7.30 pm
Crawford Trophies Lifford
Under 14 Division One
St Eunans v Convoy Paddy McKeever
Burt v Ghoath Dobhair Paddy McGonagle
Fanad Gaels v Glenfin James McGinley
McCumhaills v Cloughaneely Cathal Doherty
Division Two Section One
Red Hughs v Carndonagh PJ Scanlon
Malin v Robert Emmets John Farren
Urris v Naomh Colmcille Paul McLaughlin
N Padraig v Buncrana
Division Two Section Two
Downings v St Michaels Daniel Hall
L/Kenny Gaels v Milford Conal McGrenera
St Eunans B v Ghaoth Dobhair Gary McDaid
Termon v Glendwilly Don Langan
Registrations
All clubs must ensure their registrations are with Northern Board Registrar Emma McAtteer before 30th June. Any club who fails to do so will not be allocated any further fixtures and will forfeit their games
Cups & Trophies
Any club who has still not returned a divisional or county trophy should do so immediately.
Championship Draws
The U16 championship games will be played immediately after the exams have been completed, commencing on Monday 27th June. Fixtures can be viewed on the website.